• Alle prijzen inclusief BTW
  • Gratis bezorging boven € 60
  • Ruim assortiment
  • Scholen op rekening
Winkelmandje 0 producten
Inhoud winkelmandje
Totaal: € 0,00 incl. BTW
Bestellen

Even voorstellen

  • Enrikke Kuijpers

    Algemeen Manager

    Enrikke Kuijpers
    + 31 6 27 83 00 25
    e.kuijpers@techniscience.com

  • Adviseur

    Edo Tempelman
    +31 6 82 60 71 98
    e.tempelman@techniscience.com

  • Adviseur

    Aarnout Melis
    +31 6 53 77 69 87
    a.melis@techniscience.com

  • Adviseur Duitsland

    Marko Papen
    +31 6 82 89 11 59
    m.papen@techniscience.com

  • Verkoop binnendienst

    Albert Kropman
    +31 85 902 80 60
    verkoop@techniscience.com

  • Verkoop binnendienst

    Michelle Slegers
    +31 85 902 80 60
    verkoop@techniscience.com

  • Verkoop binnendienst Duitsland

    Melanie Witte
    +31 85 902 80 60

    verkoop@techniscience.com

  • Verkoop binnendienst

    Dennis Bosch
    +31 85 902 80 60
    verkoop@techniscience.com

  • Verkoop binnendienst

    Doyke van Genechten
    +31 85 902 80 60

    verkoop@techniscience.com

  • Inkoop & Support

    Jeroen Binnendijk
    + 31 85 902 80 60
    support@techniscience.com

  • Magazijn

    Tim Prins
    + 31 85 902 80 60
    info@techniscience.com